ÚVOD
NOVINKY
PSI
FENKY
ŠTĚŇATA
GALERIE
O NÁS
O BASSETECH
HISTORIE
ROZHODČÍ
REPORTY
KONTAKT
ODKAZY


V únoru 2004 na MVP v Brně jsme absolvovali naši první výstavu s Velvetem a Viktorkou -k Velvet získal svůj první titul CAJC! Victoria po té zaperlila na klubových výstavách v Čechách i v Polsku, získala dvakrát CAJC a titul Klubová vítězka mladých!


V konkurenci 9ti fen ve třídě mladých fen získala Victoria titul CAJC a titul Klubový vítěz mladých od italského rozhodčího E.Capra (CHS Capriofoglio)


Viki vyhrála titul Klubový vítěz mladých i na výstavě v Polsku ( z celkem 7 fen) – rozhodčí S.Peter, NěmeckoV květnu nás navštívili naší přátelé z Dánska s Benoit's Maruskou a Tritonem af Marke Molle. U našich lomů jsme opět pořídili mnoho nových fotografií.

zleva: Velvet BH, Victoria BH, Benoits Triton Of Marke Molle a Benoits Maruska Of Marke MolleV červnu jsme podnikli zájezd s naší kamarádkou Věrou Otevřelovou do Barcelony na Evropskou výstavu psů - Všichni naši 3 klučičí odchovanci z vrhu V dostali známku - výborný!


zleva: Vigo BH (maj. Bossen,DK), Viking BH (maj. Věra Otevřelová), Velvet BH (maj. Iva Černohubová)


V září dokončili Viktorka i Velvet všechny podmínky pro splnění titulu Český Junior šampion! Viking Bohemia Horrido se stal Vítězem speciální výstavy v Zadní Třebáni, zde Victoria a Velvet získali ocenění V1 CAC (rozhodčí Mrozcek, PL)


Velvet složil úspěšně barvářské zkoušky honičů v Libchavách na okrese Ústí nad Orlicí. V prosinci na mezinárodní výstavě v německém Kasselu dostal od rozhodčího H.Kliebensteina svůj první certifikát na německého šampiona (VDH Anwartschaft).

Velvet ověřuje divočáka. Práce nosem jej baví!


<<< UDÁLOSTI ROKU 2003           UDÁLOSTI ROKU 2005 >>>

Webdesign pro chovatele, tvorba ww stránek pro chovatele, návrhy vizitek a focení psů


bassethound basset basethound baset černohubová dog handling profesionální psí handler professional dog handler braque d'auvergne auvergnéský ohař auvergne pointing dog breeder puppies štěňata welpen