ÚVOD
NOVINKY
PSI
FENKY
ŠTĚŇATA
GALERIE
O NÁS
O BASSETECH
HISTORIE
ROZHODČÍ
REPORTY
KONTAKT
ODKAZY


Český Šampion
Klubový Šampion
Německý VDH Šampion
5xCACIB, 3xres.CACIB, CACA
vítěz třídy na Světové výstavě 1994 v Bernu
Středoevropský Vítěz
Klubový Vítěz Mladých 1993
Vítěz Klubového Poháru 1994
Barvářské zkoušky honičů v II. ceněAtilla byl prvním významným představitelem naší chovatelské stanice. Narodil se v našem prvním vrhu po fence Heidi of My Sweet Home, kterou jsme jako 6-ti letou přivezli z německé chovatelské stanice Manfreda Sonse. Otcem byl světový Vítez Quintus von Herzogtum Juelich, nositel čistě americké krevní linie Tal-E-Ho's a kanadské linie Chantinghall.
Atilla byl skutečným aristokratem v celé smečce, prvním odchovancem, který získal titul šampion, složil lovecké zkoušky a v neposlední řadě se stal otcem mnoha vrhů.
Byl to on, díky kterému jsme se dostali do podvědomí významných evropských chovatelů.


ATILLŮV PORTRÉT, KTERÝ ZPRACOVALA VÝTVARNICE MARTA MASTNÁ, SE STAL LOGEM NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICE

1995

1996

1997: Obrovský Atilla a malá Evička jsou velcí kamarádi.

1996

Atilla a syn Honza.ATILLA A BLACKIE BOHEMIA HORRIDO - bratr a sestra, které od sebe věkově dělil přesně jeden rok. Jaro 1994.

ATILLA A ELISABETH BOHEMIA HORRIDO - otec a dcera. 1998

ATILLA A DINO BOHEMIA HORRIDO - dva psi, kteří spolu vytvořili naprosto harmonickou dvojici. I přesto, že oba byli používaní chovní psi, žili spolu v pohodě a bez rvaček. A to hlavně díky smířlivé povaze většího Attily.Klubová výstava 1993 - zcela vlevo Klubový vítěz mladých ATILLA BOHEMIA HORRIDO.

KLUBOVÁ VÝSTAVA BASSET KLUBU ČR 1994, ROZHODČÍ: Carla Gerber,
VLEVO: ATILLA BOHEMIA HORRIDO - výborný 1 a CAC ze třídy pracovní, VPRAVO: výborný 1 a CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ BENOIT'S BUGSY BERNARD, chov. a maj. Anne-Therese Borch a R.Bendtsen, DK


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA BRNO ÚNOR 1994 - Vlevo Masterpeice v. Hollandheim - res.CACIB, vpravo Atilla Bohemia Horrido - CACIB, rozhodčí D.Poláková, CZŠVÝCARSKO 1994

Světová výstava Bern 1994 - Atilla V1 ve třídě pracovní z konkurence 5 psů. Na fotce: Atilla v soutěži o CACIB mezi 3 nejkrásnějšími psy světa!

1992 - Atilla s dcerou Evou, tento ohromný pes byl milým společníkem našich malých děti a v praxi potrvzoval,
že basset je ideální "baby-sitter".

 Webové stránky pro chovatele, návrhy vizitek, reklama pro vrhy a krycí psy, focení psích výstav


bassethound basset basethound baset černohubová dog handling profesionální psí handler professional dog handler braque d'auvergne auvergnéský ohař auvergne pointing dog breeder puppies štěňata welpen