ÚVOD
NOVINKY
PSI
FENKY
ŠTĚŇATA
GALERIE
O NÁS
O BASSETECH
HISTORIE
ROZHODČÍ
REPORTY
KONTAKT
ODKAZY


rCAC
výborná

Klubová výstava 1994 - rozhodčí P.Sanders (NL) posoudil naší Táňu mezi 41 fenami ve třídě otevřené jako V2 rCAC.

Táničku jsme získali jako malé štěně od dánských chovatelů Anne-Therese Borch a René Bendtsen, kteří nám jí osobně přivezli v září 1991 až k nám domů. Díky tomu jsme se natolik sblížili, že jsme se stali velmi dobrými přáteli na celý život. Nepochybuji o tom, že Tánička měla tak milou povahu díky tomu, že jí vychovávali tito dva skvělí lidé. Nikdy jsem jim nepřestala být vděčná, že se rozhodli exportovat své štěně do skoro neznámé země k lidem, o nichž tehdy mohli vědět maximálně to, že se vážně zajímají o basety. Tánička také formovala vztah obou našich dětí ke psům, protože spolu vyrůstali bok po boku. S Táničkou jsme do svého chovu získali dalšího představitele tehdy velmi ceněné americké krevní linie Tal-E-Ho´s. S Atillou nám dala pár pěkných vrhů a na tomto spojení jsme dále v naší CHS pokračovali. V roce 1994 ze spojení s dánským plemeníkem Ivanem (Ch.Moerkeberg´s Ivanhoe) se Táně narodila pěkná, ve střední Evropě nepříbuzná, štěňata z nichž zejména Dino se stal později velmi známým a vyhledávaným. Zařadila se mezi nejvýznamnější feny naší CHS, především jako matka psa Dino Bohemia Horrido a feny Elisabeth Bohemia Horrido.


15 měsíců

Tánička a Evička - 1992

Táňa se svými chovateli Anne-Therese Borch a René Bendtsen z Dánska - 1992

Anne-Therese s Táníčkou před královským Frederiksborgem v Dánsku - 1994

Zleva: Benoit's Bugsy Bernard a Benoit's Twyla Tanyana - 1994

10. narozeninyKlubová výstava BHF v Německu, 1993: Tanju posoudila Pat Waterhouse z Kanady

Táňa se synem Christianem Bohemia Horrido - 1994

Táňa s matkou Olympos E.L.Cinnabar - 19941992 - Výlet k Sázavě na "Stvořidla" - vlevo chovatelka Anne-Therese, vzadu náš syn Honza.

1991 - šťastná rodinka

1991 - Tánička dorazila se svými chovateli do jejího nového domova.


 Webové stránky pro chovatele, návrhy vizitek, reklama pro vrhy a krycí psy, focení psích výstav


bassethound basset basethound baset černohubová dog handling profesionální psí handler professional dog handler braque d'auvergne auvergnéský ohař auvergne pointing dog breeder puppies štěňata welpen