ÚVOD
NOVINKY
PSI
FENKY
ŠTĚŇATA
GALERIE
O NÁS
O BASSETECH
HISTORIE
ROZHODČÍ
REPORTY
KONTAKT
VZKAZY
ODKAZY


"Linda"
import z Itálie

3x rCAC (CZ)
CAC (CZ)
VDH-Anwartschaft


Lindu jsme si dovezli jako roční fenku z Itálie. Osud ji původně zavál jako mazlíka do rodiny, která ji po několika týdnech vrátila chovateli zpět a z káčátka se postupně vyklubala překrásná elegantní bassetka. Linda pochází z vrhu po světovém vítězi 2017 z Lipska Rosso il Rubacuori a evropské vítězce 2014 z Brna Y'Alpheratz dos Sete Moinhos. Z tohoto spojení jsme si původně vybrali fenku Wanali Bohemia Horrido "Vanilka", kterou jsme si v listopadu 2017 přivezli, avšak během dospívání se u ní projevila bázlivost vůči cizím lidem. Navzdory všem jejím kvalitám, potvrzených úspěchy na klubové výstavě v roce 2018, jsme se nakonec rozhodli ji právě kvůli povaze, která je pro nás velmi důležitá, neuchovnit ani nevystavovat.
Linda, stejně jako Wanali, je velmi temperamentní a mrštná fenka. Linda naopak ale miluje lidi a zbožňuje děti a jakékoliv dění kolem sebe.

basset hound
8.-9.6. 2019 Klubová a Speciální výstava KCHH - 2x rCAC, rozhodčí: T.Mroczek (PL) & B.Larska (PL)

basset hound
18. 5. 2019 CACIB Europa Sieger Dortmund - VDH Anwartschaft, rozhodčí: S.Desserne (FR)

basset hound
3.2.2019 DUOCACIB Brno - CAC, rozhodčí: Cox Laura (IE)

Webdesign pro chovatele, vizitky, grafické koláže a focení psů


bassethound basset basethound baset černohubová dog handling profesionální psí handler professional dog handler braque d'auvergne auvergnéský ohař auvergne pointing dog breeder puppies štěňata welpen