ÚVOD
NOVINKY
PSI
FENKY
ŠTĚŇATA
GALERIE
O NÁS
O BASSETECH
HISTORIE
ROZHODČÍ
REPORTY
KONTAKT
VZKAZY
ODKAZY

Iva je od r.2001 rozhodčí a stále si rozšiřuje svoji aprobaci.
Od roku 2009 je jmenována mezinárodním rozhodčím F.C.I. Posuzuje kromě výstav v ČR a na Slovensku též v zahraničí - již měla tu čest posuzovat klubové i mezinárodní výstavy v těchto zemích: Rakousko, Německo, Dánsko, Švýcarsko, Itália, Rusko a Maďarsko.
V květnu 2014 posuzovala dvě klubové výstavy v Austrálii - národní výstavu bassethoundů s 87 přihlášenými a klubovou výstavu rhod.ridgebacků se 107 přihlášenými psy z celé Austrálie.
Iva měla tu čest posuzovat francouzské basety na Evropské výstavě v Brně.
Iva má od roku 2012 aprobaci na posuzování všech plemen z 6. skupiny FCI (honiči) a rozšiřuje si aprobaci na plemena sk. 7 FCI (ohaři).
Seznam plemen na webu FCI

Karta rozhodčího: ZDE

Standard bassethounda
s komentářem: ZDE

Ing. Iva Černohubová
Závidkovice 32
Světlá nad Sázavou
582 91

tel.: +420 569 456 668
iva.cernohubova@seznam.czKlubová výstava ČPSK Chržín, 2017


NVP Brno,2017


Karlsruhe 2016


EVP Brno 2014: BOS Black Majesty's Rollercoaster del Lago Degli Orsi a BOB - Black Majesty Gives U Goose Bumps
Photo by Mak Dodan-ProDog Photography

Koncem srpna 2014 Iva posuzovala klubovou výstavu bassethoundů v Portugalsku, které předcházela národní výstava všech plemen (posouzení několika plemen honičů - bígl, dalmatin, rhod.ridgeback, PBGV, Basset Fauve de Bretagne, Basset Artesien Normand) - obojí v překrásném parku u budovy kasina v přímořském letovisku Estoril nedaleko Lisabonu.
Výstavy probíhaly v mimořádně krásném prostředí parku ve stínu palem a nedaleko oceánu. Na klubovce basetů bylo přihlášeno 24 jedinců z Portugalska, Španělska a Brazilie. Kdy se člověku poštěstí, aby na jedná výstavě mohl posoudit několik světových a evropských vítězů v rámci jediného odpoledne?

Feny třída dorostu King´s Rabbit Betty Boop a King´s Rabbit Bagheera.


Psi třída mladých výborný 1, Xanto de Tres Manzanas, Španělsko


Psi - třída otevřená výborný 1, CAC-QC Xpert dos Sete Moinhos, výborný 2 Vidok Olea Bull´s, Španělsko, velmi dobrý 3 Dogsxlean Andrew, velmi dobrý 4 Birmingham de Wila Damar, Španělsko


Psi - třída šampiónů: výborný 1, CCC, Nejlepší pes Bombay de Wila Damar, Španělsko, výborný 2 Robbins Dos Sete Moinhos, Španělsko, výborný 3 Sean da Casa do Trevo.


Feny - třída mladých výborná 1 Zip-A-Dee-Doo-Dah-Olea Bull´s, Španělsko


Feny - třída otevřená výborná 1, CAC-QC, Zoe Dos Sete Moinhos, výborná 2 r.CAC-QC Valerie de Tres Manzanas, Španělsko


Výborná 1, CCC, Vítěz plemene, Nejlepší fena a Best In Show Youra Dos Sete Moinhos, chov. a maj.J.Homem de Mello, Portugalsko. Vpravo Nejlepší pes, výborný 1 a CCC ze třídy šampionů, BOS Bombay de Wila Damar, Španělsko Webové stránky pro chovatele, návrhy vizitek, reklama pro vrhy a krycí psy, focení psích výstav


free counters
bassethound basset basethound baset černohubová dog handling profesionální psí handler professional dog handler braque d'auvergne auvergnéský ohař auvergne pointing dog breeder puppies štěňata welpen